Soft-water-filters-buy-price

خرید، قیمت و تعویض فیلتر دستگاه تصفیه آب سافت واتر

دسته‌بندی نشده ارسال نظر

یک فیلتر سالم و باکیفیت می‌تواند بازده دستگاه تصفیه آب را چندین برابر بالاتر ببرد و آب خروجی از آن در سالم‌ترین حالت ممکن قرار بگیرد. فیلترهای دستگاه تصفیه آب معمولا بعد از مدتی کارایی‌شان افت پیدا می‌کند و کیفیت لازم را ندارند. از این رو باید به فکر تعویض فیلتر دستگاه باشید. اگر دستگاه تصفیه آب Soft Water دارید بهتر است با توجه به موعد تعویض فیلترها آن‌ها را با فیلترهای جدید عوض کنید. با تعویض فیلتر خواهید دید که چقدر در کیفیت آب، میزان آلاینده‌ها و حتی رنگ و طعم آب تغییر ایجاد شده است.

در اینجا ابتدا در مورد تصفیه آب سافت واتر تایوان اطلاعاتی را برای شما جمع‌آوری کرده‌ایم. زمان و آموزش تعویض فیلتر دستگاه سافت واتر را به شما خواهیم گفت و در نهایت در مورد قیمت فیلتر تصفیه آب و راه‌های خرید آن اطلاعات مهمی را در اختیار شما قرار خواهیم داد تا راحت‌تر تصمیم بگیرید.

اطلاعاتی در مورد برند سافت واتر

سافت واتر برند تایوانی با تجربه‌ی بسیار زیاد در زمینه‌ی تولید و عرضه‌ی انواع دستگاه تصفیه آب خانگی و قطعات و لوازم جانبی دستگاه است. می‌توان با قطعیت گفت که یکی از برندهای شاخص در جهان است که محصولات آن در کشورهای اروپایی و امریکایی هم استفاده می‌شود. این برند چند ویژگی و شاخصه‌ی مهم دارد.

 • دستگاه‌های تصفیه آب سافت واتر تایوان با بهترین متریال‌ها ساخته شده‌اند و طول عمر بسیار بالایی دارند. اگر دستگاه‌ها و قطعات تولیدی این برند را با برندهای مشابه امریکایی و انگلیسی مقایسه کنید به راحتی به دوام و عملکرد بسیار بالای آن‌ها پی خواهید برد.
 • تجربه‌ی بسیار زیادی در زمینه تولید دستگاه‌های تصفیه دارند و بیش از 50 سال است که به صورت حرفه‌ای روی طراحی و تولید این دستگاه‌ها تمرکز کرده‌اند.
 • قیمت دستگاه و همچنین قیمت فیلتر تصفیه آب سافت واتر نسبت به برندهای مشابه به مراتب کمتر است. اما این قیمت کم به معنای کیفیت پایین نیست. استفاده از تجهیزات پیشرفته و همچنین تولید در مقیاس جهانی باعث شده است که قیمت تمام شده دستگاه‌ها و فیلترها و سایر قطعات کمتر باشد.
 • تعویض فیلتر تصفیه آب 6 مرحله‌ای و 8 مرحله‌ای سافت واتر به راحتی انجام می‌شود و با مشاهده آموزش تعویض فیلتر دستگاه سافت واتر می‌توانید به راحتی آن‌ها را روی دستگاه نصب کنید.

این‌ موارد تنها بخشی از خدمات و ویژگی‌های محصولات این کمپانی مطرح جهانی هستند. در حال حاضر این برند دستگاه‌های تصفیه آب هوشمند هم طراحی کرده است که فرایند تصفیه را بسیار سریع‌تر و باکیفیت‌تر از قبل انجام می‌دهد. در اکثر تست‌هایی که بر روی دستگاه و فیلترهای سافت واتر صورت گرفته‌اند نتایج تصفیه آب بسیار قوی بوده و اکثر مشتریان و مصرف‌کنندگان هم محصولات این برند را بسیار پرقدرت ارزیابی کرده‌اند.

اگر دستگاه تصفیه آب Soft Water دارید و احساس می‌کنید کیفیت آب کمی افت کرده و مثل سابق نمی‌تواند آب سالم و تمیز به شما تحویل دهد به احتمال زیاد زمان تعویض فیلترها رسیده و بهتر است حتما آن‌ها را تعویض کنید تا بدون دغدغه از آب آشامیدنی در منزل و محل کارتان استفاده کنید.

انواع مختلف دستگاه تصفیه آب Soft Water

Soft-water-filters-buy-price

انواع مختلف تصفیه آب سافت واتر

برند سافت واتر برای اینکه بتواند محدوده‌ی وسیعی از مشتریان را راضی نگه دارد با توجه به میزان آلایندگی در مناطق مختلف دستگاه‌های 6 مرحله‌ای و 8 مرحله‌ای را تولید عرضه می‌کند. این مراحل به معنای فیلترهایی هستند که بر روی دستگاه نصب می‌شوند. به طور مثال دستگاه 6 مرحله‌ای این فیلترها را دارد:

 • فیلتر رسوب یا پلی‌پروپیلن که جلوی انواع رسوبات را می‌گیرد و به دلیل ساختار پلیمری آن معمولا رسوب در ابعاد بسیار کوچک را هم شناسایی می‌کند و به دام می‌اندازد.
 • فیلتر کربن برای از بین بردن آلاینده‌های شیمیایی
 • فیلتر کربن فعال یا کربن پودری
 • فیلتر ممبران برای تنظیم سختی آب و حذف آلاینده‌هایی نظیر نیترات
 • فیلتر پست کربن

تا این مرحله در تمام دستگاه‌ها یکسان هستند. اما مرحله‌ی 6 هم می‌تواند یکی از این سه فیلتر باشد.

 • فیلتر مینرال یا معدنی که برای حفظ مواد معدنی داخل آب استفاده می‌شود.
 • فیلتر قلیایی که آب را از حالت اسیدی خارج می‌کند.
 • فیلتر فرابنفش یا همان لامپ جیوه‌ای که از طریق امواج میکروارگانیسم‌ها را از بین می‌برد.

حالا کدام از این‌ها را روی دستگاه تصفیه آب‌تان نصب می‌کنید؟ به نوع آلاینده‌های شما بستگی دارد. اگر داخل آب میکروب و قارچ وجود داشته باشند بهترین فیلتر همان فرابنفش است. اگر pH آب‌تان کم است می‌توانید با فیلتر قلیایی دوباره pH آب را بالاتر ببرید. اما در دستگاه‌های 8 مرحله‌ای هر سه فیلتر همزمان استفاده می‌شوند.

یک فیلتر مادون قرمز و اکسیژ‌ن‌ساز هم وجود دارد که برای تزریق اکسیژن به آب استفاده می‌شود. با توجه به نیاز و نحوه‌ی استفاده‌تان می‌توانید این فیلتر را هم برای دستگاه تصفیه آب Soft Water انتخاب کنید. این فیلترها معمولا برای دستگاه‌های زیرسینکی متداول استفاده می‌شوند دستگاه‌های رومیزی یا دیواری فیلترهای بسیار کوچک‌تری دارند و معمولا تعداد مراحل فیلتر آن‌ها هم کمتر است.

چند نکته را در نصب فیلترها فراموش نکنید.

 1. اگر تخصصی در این زمینه ندارید و یا وقت کافی ندارید می‌توانید این کار را به یک تکنسین ماهر بسپارید تا در مدت زمان کمی تمام فیلترها را برای شما نصب کند.
 2. حین نصب فیلترها سعی کنید به بدنه‌ی دستگاه‌ها و خود فیلترها زیاد فشار وارد نکنید چون ممکن است آسیب ببینند.
 3. دقت کنید که فیلترها را صحیح نصب می‌کنید چرا که کوچک‌ترین اشتباه در نصب فیلترها ممکن است باعث نشتی آب شود. به غیر از مشکل نشتی ممکن است باعث حبس شدن هوا داخل فیلترها شود و مجبور می‌شوید به صورت مداوم آن‌ها را هواگیری کنید.
 4. اگر قصد دارید از فیلترهای چندکاره روی تصفیه آب سافت واتر تایوان استفاده کنید بهتر است از یک مشاور یا متخصص در حوزه‌ی تصفیه آب کمک بگیرید تا فیلترهای مهم و پرکاربرد را به شما معرفی کنند و با خیال راحت آن‌ها را روی دستگاه تصفیه آب خود نصب کنید.

موعد تعویض فیلتر تصفیه آب سافت واتر

فیلتر تصفیه آب 6 مرحله‌ای و 8 مرحله‌ای سافت واتر با توجه به عملکرد و کارایی آن زمان خاص خودش را برای تعویض دارد. معمولا روی بدنه‌ی فیلتر این زمان درج می‌شود. بهتر است یک ماه قبل از رسیدن زمان تعویض آن‌ها را عوض کنید تا روی کیفیت آب تاثیری نداشته باشد. هر کدام از فیلترها هم زمان خاص خودشان را دارند.

به طور معمول هر فیلتر زمان‌بندی خاص خودش را دارد. مثلا فیلتر رسوب که در مراحل اولیه دستگاه استفاده می‌شود 6 الی 12 ماه می‌تواند به خوبی کار کند. اما این زمان‌بندی بیشتر به کیفیت ساخت و کمپانی سازنده آن بستگی دارد. فیلترهای رسوب مانند پلی‌پروپیلن که برند سافت واتر تولید می‌کند تا 12 ماه هم بدون ایراد و مشکل ویژه کار می‌کنند.

فیلتر کربن و پست کربن 12 الی 18 ماه عمر متوسط مفید دارند. سافت واتر در اینجا هم پیشتاز است و معمولا 16 الی 18 ماه عمر متوسط مفید دارند. فیلتر فرابنفش یا همان UV می‌تواند 3 الی 5 سال کار کند و در برخی موارد حتی 6 یا 7 سال هم کارایی مفید داشته است. دلیل عمر بالای این فیلتر استفاده از لامپ جیوه‌ای و امواج فرابنفش برای از بین بردن آلاینده‌ها است و تا زمانی که این لامپ آسیب نبیند فیلتر هم بدون مشکل کار می‌کند.

فیلتر ممبران RO که یکی از کلیدی‌ترین فیلترها در دستگاه‌های اسمز معکوس است تا 24 ماه هم می‌تواند کار کند. قیمت فیلتر ممبران سافت واتر هم به مراتب کمتر از کمپانی‌های مشابه است. اما با این حال از نظر کیفیت و طول عمر حتی تا 3 سال هم می‌تواند کار کند. فیلترهای قلیایی، فیلتر مینرال و یا فیلترهای چند کاره سافت واتر هم عمر مفید بالایی دارند. معمولا 18 الی 24 ماه فعالیت مفید دارند.

قیمت فیلتر تصفیه آب تابعی از عمر آن است. به طور مثال فیلترهای رسوب که زود به زود عوض می‌شوند قیمت کمتری در بازار دارند. قیمت فیلتر ممبران سافت واتر با توجه به تعداد لایه‌ها تعیین می‌شود. لامپ جیوه‌ای چون طول عمر بالایی دارد و مکانیزم پیشرفته‌ای هم برای تصفیه دارد معمولا قیمت بالاتری نسبت به بقیه دارد. فیلترهای قلیایی و فیلترهای مینرال هم با توجه به متریال‌های مورد استفاده در فیلترها و واکنش‌های موجود در فیلتر قیمت‌گذاری می‌شوند. فیلترهای چندکاره هم راندمان نسبتا بالایی دارند و قیمت آن‌ها هم نسبت فیلترهای تکی کمتر است. اما در نظر داشته باشید که فیلتر چندکاره نمی‌تواند جای فیلترهای مجزا را بگیرد.

اما مهم‌ترین نکته در آموزش تعویض فیلتر دستگاه سافت واتر توجه به کیفیت آب آشامیدنی است. به طور مثال اگر میزان رسوبات داخل آب زیاد باشد ممکن است عمر فیلتر رسوب کمتر از 6 ماه باشد. در اینجا باید سراغ تست آب بروید. اگر کیت آزمایش کیفیت آب را داشته باشید می‌توانید به راحتی میزان سختی آب، درصد آلاینده‌ها و نمک‌های محلول در آب و همچنین pH آب را اندازه بگیرید و با توجه به این داده‌ها تعیین کنید که آیا به فیلتر جدید نیاز دارید یا خیر.

 • اگر pH آب کمتر از 7 باشد به این معناست که فیلتر قلیایی از کار افتاده است.
 • اگر درصد سختی آب بالاتر یا پایین‌تر از مقدار استاندارد آن باشد مشکل از فیلترهای کربن و پست کربن است.
 • آلاینده‌های زیستی مانند میکروب و قارچ در آزمایش کیفیت آب به معنای خراب شدن فیلتر فرابنفش است.
 • اگر آلاینده‌های شیمیایی مانند نیترات و مواد سمی و … داخل آب بیشتر از حد انتظار باشند باید فیلتر ممبران را عوض کنید.
 • اگر مواد معدنی از داخل آب حذف شده‌اند به یک فیلتر مینرال نیاز دارید تا مجددا بتوانید آب با درصد املاح معدنی موردنیاز داشته باشید.

خرید اینترنتی فیلتر دستگاه تصفیه آب خانگی

تعویض فیلتر تصفیه آب 6 مرحله‌ ای و 8 مرحله‌ ای قبل از هر چیز نیاز به انتخاب و خرید یک فیلتر مناسب دارد. متاسفانه به دلیل وجود فیلترهای تقلبی و نامرغوب در بازار بهتر است حتما از یک مرجع معتبر اقدام کنید و حتما قبل از استفاده چک کنید که فیلترها اورجینال باشند و مختص سافت واتر باشند. برای اینکه از اورجینال بودن فیلترها مطمئن شوید نکات زیر را فراموش نکنید.

 • از یک منبع معتبر فیلتر خریداری کنید. (تعمیرتو تمام فیلترهای مربوط به دستگاه سافت واتر را مستقیما از خود تولیدکننده دریافت می‌کند و می‌توانید از این نظر با خیال راحت اقدام کنید.
 • اطلاعات روی بدنه‌ی فیلتر را با اطلاعات کاتالوگ یا بروشور و همچنین نایلون بسته‌بندی آن مقایسه کنید.
 • هر گونه غلط املایی روی بدنه فیلتر به معنای عدم اورجینال بودن فیلتر است.
 • بعد از نصب فیلتر حتما باید مجددا کیفیت آب را با دستگاه‌های مخصوص چک کنید. بهتر است این کار را 20 روز یا 30 روز بعد از استفاده هم انجام دهید چون معمولا فیلترهای کم‌کیفیت فقط در روزهای اول استفاده کارایی خوبی دارند و بعد از آن به مرور زمان کیفیت آن‌ها افت چشم‌گیری پیدا می‌کند.
 • قیمت فیلتر تصفیه آب سافت واتر هم جزو مواردی است که حتما باید بررسی کنید. قیمت هیچگاه ملاکی برای کیفیت فیلتر نیست. اما باید دقت کنید که قیمت آن حتما با قیمتی که شرکت‌ سازنده اعلام کرده است همخوانی داشته باشد. به طور مثال اگر قیمت یک فیلتر خیلی کمتر از قیمتی باشد که خود کمپانی سازنده تعیین کرده است مسلما این فیلتر نمی‌تواند محصول کمپانی موردنظر شما باشد.
 • همیشه با یک فرد مختصص و کاربلد در این زمینه مشورت کنید. مخصوصا اگر آنلاین خرید می‌کنید بهتر است قبل از خرید حتما از کیفیت آن مطمئن شوید. (کارشناسان و متخصصان تعمیرتو در خدمت شما هستند و می‌توانید همین الان تماس بگیرید و با این متخصصین به صورت رایگان مشورت کنید تا نکات مهم و کلیدی فیلترها و همچنین توصیه‌های لازم را به شما بگویند.)

تا قبل از این شما برای خرید تصفیه آب باید حتما به نمایندگی‌های آن مراجعه می‌کردید و در صورت وجود فیلتر موردنظر آ‌ن‌ را خریداری می‌کنید. اما تعمیرتو حالا تمام این فیلترها را به صورت آنلاین در اختیار شما قرار داده است. نیازی نیست ساعت‌ها در ترافیک بمانید و وقت‌تان را تلف کنید. تنها با چند کلیک می‌توانید فیلتر موردنظر خود را انتخاب کنید و سفارش دهید و درب منزل تحویل بگیرید.

می‌توانید اطلاعات تمام فیلترها و عکس‌ها و تخفیف‌های هیجان‌انگیز آن‌ها را هم ببینید. قیمت‌هایی واقعی و تخفیف‌های شگفت‌انگیز در انتظار شما هستند. فیلترهای موردنظر شما در اسرع وقت آماده می‌شوند و در کمترین زمان ممکن می‌توانید آن‌ها را دریافت و نصب کنید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *